Dovolená autobusem, skvělé řešení

Chystáte se na dovolenou k moři, konkrétně do Chorvatska a přemýšlíte o ideální variantě dopravy a zařízení celé dovolené? Letadlo nesnášíte a vlastně se vám ani nechce zařizovat vše přes cestovní kancelář. Dáváte přednost variantě, kdy si vše zařídíte sami.
Máte zajištěné ubytování a teď už řešíte pouze dopravu. Vlastním autem se bojíte, přeci jen se na řízení tak daleko necítíte. Pro vás tedy existuje jediná možnost, autobus do Chorvatska. Řešení pro všechny, kteří nechtějí využít letadlo, vlak ani vlastní automobil. Skvělá příležitost, jak se spolehlivě dopravit do místa dovolené.
dubrovnik a jeho panaroma

Stačí si jen zarezervovat místo a dostavit se včas k odjezdu

Co vše musíte udělat? Stačí si zarezervovat místo v požadovaném datu tam i zpět a včas se dostavit na zastávku. Zpáteční jízdenka vás vyjde na pouhých 2300kč. Nyní navíc nově odjíždíme z Prahy – Florence. Výstupní zastávky jsou pak od Zadaru až po Gradac.
Vydat se autobusem do Chorvatska je tak jednoduché, o nic se nemusíte starat, nemusíte se bát poruchy automobilu nebo toho, že se po cestě ztratíte, o vše je postaráno. Naši řidiči jsou naprostí profesionálové, s nimiž budete v bezpečí.

Pohodlí po celou cestu

Naše autobusy jsou moderní a klimatizované, pohodlné a prostorné. Po celou dobu cesty je k dispozici WC, polohovatelná sedadla, Wi-Fi či dobíjení pře USB. Samozřejmostí pak je i možnost sledování filmů na kvalitní LCD obrazovce.
Pokud vás naše nabídka nadchla, neváhejte a zamluvte si své místo včas nebo využijte možnost last minute. Zájem je veliký. Každoročně s námi na dovolenou odjíždí desítky lidí, za sebou už máme více jak 19 sezón. Z Prahy vyjíždíme každý pátek.
přírodní pozadí
Jízdenky si můžete zakoupit a objednat pohodlně online, nemusíte se nikam trmácet. Navíc máte možnost pohodlně přes aplikaci, v telefonu či tabletu, aktuální pozici našeho vozidla sledovat. Víte tedy hned, zda příjezd bude přesný.