Kontroverzní poměr

Kontroverzní poměr https://www.seolight.cz/konverzni-pomer vyjadřuje, kolik lidí se stane vašimi klienty v konečné fázi. Proč kontroverzní? Jaká je vaše reálná šance člověka, který se dostal vaše stránky, že se z něj stane nakupující klient, který bude využívat vašich služeb a vašich produktů. Dá se to. Jak se dá tohle spočítat? Je to statistická pravděpodobnost, která má za úkol, aby vás informovala o těchto číslech. Můžete spočítat samotnou konverzi a potom hlavně i celkový počet návštěv. Z takového poměru poté vyplývá takzvaný konverzní poměr. Je vám asi jasné, že spočítat číslo, které označuje počet návštěv, není vůbec složitá věc, ale konverze se musí zjistit za pomoci nejrůznějších speciálních technik a dalších principů.

silueta

První takový důležitý princip je to, že se budou zaznamenávat konverzní stránky, což vlastně znamená další webové stránky, které se objevují potencionálně o klientovi návštěvníkovi v tu chvíli, kdy dojde k právě zmiňované konverzi. To znamená nákup produktu či objednání služby, registrace do vašich internetových stránek a další aktivity klienta.

analýza

Kontaktujte nás

Máte zájem využít specializovaných seo služeb, které vždy posunou jakoukoliv firmu pouze a jen dopředu? Tohle rozhodně bude vyhovovat všem, kteří nemají dostatek návštěv na internetových, webových stránkách a chtějí tuhle nemilou skutečnost změnit. My jsme tu právě z toho důvodu. Optimalizace je velmi složitý proces, který zahrnuje několik dalších procesů a služeb, které jsou doprovodné a klíčové. Abyste se dozvěděli vše a nic vám neuniklo, stačí nám zavolat a rozhodnout se, jak to vlastně všechno funguje a čím vám můžeme pomoci a k čemu to všechno povede. Na základě provedené optimalizace můžete sledovat kontroverzní poměr, jak se zlepšuje jeho číslo. Půjde to vidět, nebojte. Pro svoji firmu by měl každý majitel chtít jen to nejdůležitější a nejlepší. Optimalizace patří mezi to nejlepší.