Online kosmetika

V tomto článku najdete krátký seznam nejlepších e-shopů, na kterých lze nakupovat kosmetiku. Všechny eshopy jsou přehledné a snadno si vyberete své oblíbené nebo nové výrobky.
blond vlasy na rtech
1) Lush
Začínáme zvolna. Lush je přímo značka, nikoliv pouze e-shop, na kterém můžete nakoupit produkty jiných kosmetických značek.
Pokud máte rádi přírodní věci, které nádherně voní (a dokonce také nádherně vypadají!) a zároveň vás nepřivedou na mizinu, tady budete na správné adrese. Vybírejte z množství produktů pod kategoriemi: novinky, koupel & sprcha, tvář a tělo.
Značka Lush je charakteristická a vyhlášená svými „bath bombs“ („koupelovými bombami“), které zkrátka hodíte do horké vody a ony už se samy postarají o prvotřídní zážitek.

2) Sephora
Zejména pro milovníky a milovnice dražší a kvalitnější kosmetiky. Obecně je k produktům, které jsou v Sephoře k dostání poměrně náročné se dostat, jelikož obchody Sephora se v České republice vyskytují pouze v Praze. Takže jestliže nejste zrovna vy ti šťastlivci, kteří si mohou jít do kamenného obchodu všechno pěkně vyzkoušet, pak rozhodně musíte zabrousit na jejich e-shop.
Vybírat zde můžete z kategorií líčení, vůně, péče o tělo, pro muže, vlasy, doplňky, dárky a značky.
Na rozdíl od Lush, Sephora zaštiťuje velké množství ostatních značek jako je Dior, Urban Decay, Lancome a další, pro milovníky kosmetiky jistě známá jména.

3) Notino
Podobně jako Sephora, Notino rovněž zajišťuje širokou variaci nejrůznějších značek. Vybrat si můžete například z Estée Lauder, Hermes, Chanel, Lalique, Marc Jacobs či MAC. Z kategorií vás Notino nabídne líčení, muži, pleť, slunce, tělo, vlasy a zuby.

potřeby na líčení očí
Velkou výhodou oproti prvním dvěma e-shopům je akce dopravy zdarma, kterou Notino nabízí, pokud si se svými produkty rovněž zakoupíte alespoň jeden z nejprodávanějších produktů z oblasti parfémů a kosmetiky.