Postele z masivu

Mnoho lidí se stále domnívá, že co je kvalitní musí být nezbytně také předražené a že na takové věci bohužel „obyčejní“ lidé nemají dost peněz. Kvalitní postel z masivu však nemusí být luxusem, který byste si nemohli dopřát, ba právě naopak. Jedná se o příjemný a hřejivý materiál, který unese váhu i přes sto kilogramů a navíc vypadá elegantně. Postel masiv 120×200 má nosnost hned 120 kilogramů, takže se nemusíte obávat, že by pod vámi začala vrzat nebo praskat. Kvalitní materiál zajistí, že se vám každou noc bude usínat jako na obláčku.

postel masivní

Tyto druhy se hodí do každé ložnice. Pokud jste velcí spáči, kteří mají rádi dostatek prostoru při spaní, pak je tato velikost vhodná právě pro vás. Ne každý má rád malý a úzký prostor. Někteří z nás si chtějí dopřát dostatek prostoru a spoustu komfortu, proto existují velikosti také v těchto rozměrech 120×200. Dva metry je délka, což značí základní a klasickou míru. Šířka přes metr je vhodná pro ty, kteří si rádi dopřávají lenošení. Samozřejmě se hodí také do ložnice například pro páry, pokud se hodně uskromníte. Někteří lidé takto spí dokonce i několik dní a naprosto bez problémů. Ovšem lepší je, pokud se můžete rozvalovat. Jistě nám dáte za pravdu.

Bezvadné lenošení a povalování

Dostatek místa na spaní je nejenom zdravé, ale také komfortní. Naše tělo si dopřeje luxus a zdravotně nezávadný materiál, naprosto přírodní z naší matičky země, a vaše duše se nechá hýčkat komfortem. Díky tomu budete na spánek každý den příjemně naladěni a nejenom na spánek. Právě dostatek prostoru se dá využít mnohými způsoby. Můžete se povalovat, lenošit, převalovat, zkrátka a dobře užívat si naplno pohodlí a relax.

moderní postel

  • Jako bonus získáte šuple
  • Příjemným překvapením je úložný prostor navíc. Tvoří jej šuple, které ladně a snadno zasunete pod postel. Díky tomu získáte úložný prostor navíc například pro náhradní peřiny, deky, povlečení, oblečení, boty, věci do školy v případě, že se jedná o studentský pokoj a spoustu dalšího.